Seria 90

E MERRNI TANI PËR 59.990 EUR

Volvo XC90 D5 AWD A MOMENTUM +

PAKETA BUSINESS
Sistem Navigacioni Sensus me Grafikë 3D, Integrim i Smartphone (Apple Carplay & Android Auto), Ekran Dixhital TFT 12.3’’ për Instrumentat, Pilot Parkimi me Sensorë Para dhe Pas

PAKETA VERSATILITY
Dera e Bagazhit Automatike, Prizë 12V në Bagazh, Rrjetë Ndarëse në Bagazh, Keyless Entry

PAKETA EDITION
Xhamat e Pasëm të Errët, Pasqyrat Fotokromatike

XC90 LUXURY – PAKETA INSCRIPTION + 8.900 EUR
Perde Anësore në Dyert e Pasme, Zgjatje Manuale për Ulësen e Shoferit dhe Pasagjerit, Dekor Alumini, Kroskot i Veshur me Lëkure Pragu i Deres i Ndriçuar, Ndriçim Ambienti, Niveli i Lartë, Drita Mjegulle LED, Disqe 20” Diamond Cut, Sedile Lëkure Nappa, Drive Mode Settings , Tavan Xhami Panoramik me Hapje, Kamera e Pasme Parkimi

XC90 SPORT – PAKETA R-DESIGN + 8.900 EUR
Perde Anësore në Dyert e Pasme, Zgjatje Manuale për Ulësen e Shoferit dhe Pasagjerit, Dekor Alumini në Pjesën e Brendshme, Kroskot i Veshur me Lëkure , Marshe në Timon, Pragu I Deres I Ndriçuar, Ndriçim Ambienti, Niveli i Lartë, Drita Mjegulle LED, Disqe 20” Diamond Cut, Sedile Kombinuar Lëkure Nappa / Nubuck , Drive Mode Settings , Tavan Xhami Panoramik me Hapje, Kamera e Pasme Parkimi

Porositja e katalogut

Test drive

E MERRNI TANI PËR 43.990 EUR

S90 D3 A Business

Volvo S90 është një limuzinë luksoze dhe jashtëzakonisht e thjeshtë, e cila ngazëllon në sajë të dizajnit të rafinuar, materialeve të veçanta, detajeve prej druri natyror dhe teknologjisë intuitive. Ajo mundëson që ju të kënaqeni me rrugën, dhe bashkë me paketën Business është e përkryer për udhëtime të gjata biznesi.

Porositja e katalogut

E MERRNI TANI PËR 45.990 EUR

V90 D3 A Business

Në karavanin V90 gjithçka është bërë me një arsye, gjithçka është adaptuar për ju, për t'ju ofruar rehati, teknologji dhe siguri plotësisht të përshtatshme për kërkesat e udhëtimeve të biznesit. V90 është ideja e luksit pa kompromis, e plotësuar me mendime praktike dhe gjerësi të madhe.

Porositja e katalogut

E MERRNI TANI PËR 54.990 EUR

V90 Cross Country D4 AWD A Adventure

Me paketën e tij të pasur të pajisjeve, V90 Cross Country do të çojë zemrën tuaj në aventurë, duke ju mundësuar të kënaqeni me natyrën e egër nga perspektiva e një strehe plotësisht e sigurt dhe jashtëzakonisht e rehatshme. Zgjidhni një automjet që ka gjithçka, për të cilën ju do të dëshironi që udhëtimi juaj të zgjasë përgjithmonë.

Porositja e katalogut