MAKINA E VITIT! ME OFERTËN E VITIT!

XC60 ÇMIMI SPECIAL 52.000 EURO

Më shumë

VOLVO XC90

OFERTA E MUAJIT - 10% ULJE
SUV-i LUKSOZ SUEDEZ

Më shumë

Välkommen

Brenda Paketës Välkommen ekspertët tanë do të sigurohen që makina juaj të jetë gati për situata te rëndesishme si inspektime teknike, pushime apo udhëtime të gjata.

Më shumë

V40

Volvo e Re V40 është autovetura kompakte që përshtatet shkëlqyeshëm me jetën në qytet. E merrni për 19.990 EUR.

Më shumë

S90

Idea jonë e luksit. Duke prezantuar Volvo e Re S90.
E merrni tani për 43.990 EUR.

Më shumë

Ofertat promocionale

XC60 D4 AWD A Business

XC60 D4 AWD A Business

Makina e vitit dhe më e sigurta në botë,
vjen me ofertën speciale nga 58.000 euro në 52.000 euro

Më shumë >
XC90

XC90

SUV-i LUKSOZ SUEDEZ

Më shumë >
V40 T2 Kinetic Edition

V40 T2 Kinetic Edition

DUKE FILLUAR ME 19.990 EUR

Më shumë >
 V90 Cross Country D4 AWD A Adventure

V90 Cross Country D4 AWD A Adventure

E MERRNI TANI PËR 54.990 EUR

Më shumë >
V90 D3 A Business

V90 D3 A Business

E MERRNI TANI PËR 45.990 EUR

Më shumë >
S90 D3 A Business

S90 D3 A Business

E MERRNI TANI PËR 43.990 EUR

Më shumë >

Lajmet

Volvo lançon autoveturën e re të gjithanshme me portobagazh V60

Volvo Cars, prodhuesi i automjeteve premium, zbuloi sot autoveturën e re premium me pesë dyer V60, autoveturë me portobagazh në segmentin e mesëm, duke theksuar pozicionin e kompanisë suedeze si prodhues i automjeteve që ndërthurin pamjen e bukur me prakticitetin e përditshëm.

Më shumë

Festat vijnë me Volvo

Merr modelin tënd deri 20% më lirë.

Më shumë

Volvo XC60 është automjeti më i sigurtë për 2017 në testin Euro NCAP

XC60 e Volvo Cars është kurorëzuar fuoristrada e madhe me performancë më të mirë, dhe automjeti me performancën më të mirë të përgjithshme për 2017 në çmimet prestigjioze të sigurisë Euro NCAP 2017 Best in Class.

Më shumë