MEKTRIN MOTORS Sh.p.k

Lajmet

06.09.2016

Zlatan Ibrahimoviç u tërhoq nga kombëtarja Suedeze e futbollit me një Volvo V90

Pas 15 vitesh si prezantuesi ideal për kombëtaren e Suedisë, kapiteni i ekipit falenderoi gjerësisht fansat e tij dhe deklaroi që po lunate ndeshjen e tij të fundit me bluzat e verdha. ... Më shumë ›

Na kontaktoni

MEKTRIN MOTORS Sh.p.k
Autostrada Durres - Tirane, Km.6, Xhafzotaj, 2019 Xhafzotaj

E: m.kaceli@mektrin.al (Shitja)
T: +355697080950 (Shitja)

E: d.hoxha@mektrin.al (Servis)
T: +355697072755 (Servis)

Orari i punës

SALLONI

E hënë - E premtë:08:00 - 16:30
E shtunë:08:00 - 14:00

SERVIS

E hënë - E premtë:08:00 - 16:30
E shtunë:08:00 - 14:00