MEKTRIN MOTORS Sh.p.k

Lajmet

28.09.2017

XC40 e re plotëson linjën globale të Volvo-s për segmentin me rritje të shpejtë të automjeteve SUV premium

Ardhja e XC40 do të thotë që për here të parë në historinë e saj, Volvo Cars ka tre SUV-e të reja, të disponueshme globalisht në segmentin me rritje më ... Më shumë ›

09.06.2017

Ekspertët e sigurisë të Volvo Cars marrin çmim prestigjios nga Administrata e Sigurisë Rrugore e SHBA-s

Per Lenhoff, Menaxher i Lartë, dhe Magdalena Lindman, Eksperte Teknike e Analizës së të Dhënave të Sigurisë në Trafik, të cilët punojnë në Qendrën ... Më shumë ›

14.03.2017

Volvo Cars zbulon SUV-in premium XC60 e Re

Automjeti i ri zëvendëson Volvon shumë të sukseshme XC60, e cila gjatë nëntë viteve që nga lançimi u bë SUV-i më i shitur në Evropë në ... Më shumë ›

28.02.2017

Volvo S90 dhe V90 arrijnë klasifikimin maksimal nga Euro NCAP për sigurinë e këmbësorit nëpërmjet Frenimi Emergjent Auto

Rezultatet e S90 dhe V90 kalojnë atë më të mirin e modeleve të testuar vitin e kaluar dhe i vendos tani të gjithë Volvot në 3 vendet e para në klasifikimin Euro NCAP ... Më shumë ›

30.01.2017

Volvo Cars dëshiron që ju të rizbuloni pasionin tuaj në jetë me V90 Cross Country

Hulumtimi ndërkombëtar, i ndërmarrë nga Volvo Cars, tregon që globalisht gjashtë nga dhjetë persona duan që të shpenzojnë më shumë kohë në aktivitete në natyrë – me ecjen, vrapimin dhe çiklizmin në krye të listës më ... Më shumë ›

24.11.2016

Shërbimi portier i Volvo Cars do ta bëjë më të lehtë jetën tuaj

Volvo po njofton fillimin e një programi pilot në San Francisco, duke synuar treqind pronarë Volvo që ngasin SUV-in XC90 dhe autoveturën luksoze S90. Në një përpjekje ... Më shumë ›

Na kontaktoni

MEKTRIN MOTORS Sh.p.k
Autostrada Durres - Tirane, Km.6, Xhafzotaj, 2019 Xhafzotaj

E: m.kaceli@mektrin.al (Shitja)
T: +355697080950 (Shitja)

E: d.hoxha@mektrin.al (Servis)
T: +355697072755 (Servis)

Orari i punës

SALLONI

E hënë - E premtë:08:00 - 16:30
E shtunë:08:00 - 14:00

SERVIS

E hënë - E premtë:08:00 - 16:30
E shtunë:08:00 - 14:00